Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Z radością ogłaszamy zakończenie roku szkolnego 2023/2024! To był niezwykły czas pełen nauki, wyzwań i osiągnięć. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie, ciężką pracę i wspólne tworzenie wyjątkowej atmosfery w naszej szkole. Szczególne gratulacje należą się naszym uczniom za ich wytrwałość i sukcesy w nauce oraz Rodzicom za wsparcie i współpracę.
Podczas dzisiejszej uroczystości wręczone zostały nagrody i dyplomy dla uczniów, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce, dla naszych utalentowanych sportowców, którzy zdobyli medale i wyróżnienia w zawodach oraz dla tych, którzy wyróżnili się w konkursie plastycznym. Dyplomy wręczono również Prymusom Szkolnego Kodeksu zachowań, a ich Rodzice otrzymali z rąk Pani Dyrektor listy gratulacyjne. Dziś nasza szkolna społeczność poznała Lidera Szkolnego Kodeksu Zachowań wyłonionego w drodze głosowania – został nim Michał Adamczyk, uczeń klasy 8A. Wszystkim wyróżnionym uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnym roku szkolnym.
Serdeczne podziękowania składamy Pani Dyrektor Agacie Chmielewskiej oraz pracownikom Miejskiego Ośrodka Kultury w Pionkach za pomoc i wsparcie w czasie całego roku szkolnego. Dzięki Państwu mieliśmy możliwość organizowania ważnych dla nas uroczystości we wspaniałych wnętrzach i zawsze mogliśmy liczyć na pomoc i wsparcie przy ich organizacji.
Niech nadchodzące wakacje będą czasem zasłużonego odpoczynku, pełnym radości i niezapomnianych przygód. Życzymy wszystkim dużo słońca, relaksu i bezpiecznego powrotu do szkoły w nowym roku szkolnym!
Do zobaczenia we wrześniu!
Skip to content