Szkolny Turniej Tenisa Stołowego

Szkolny Turniej Tenisa Stołowego

W dniu 19 kwietnia 2024 r. w Zespole Szkół im. Jędrzeja Śniadeckiego w Pionkach odbył się Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt i Chłopców. W zawodach wzięło udział blisko 20 uczniów. Uczniowie zostali podzieleni na 3 grupy.  

 W ostatecznej klasyfikacji wśród dziewcząt najlepsza okazała się Maja Szeliga z klasy 2 BS1, a kolejne miejsca zajmowały: Aleksandra Czyż 2P2 (miejsce II) i Roksana Ziarkowska 6A2 (miejsce III). Dziewczęta rywalizowały w systemie „każda z każdą”.

W klasyfikacji chłopców w szkole podstawowej zwyciężył Tomasz Trafisz z klasy 6B2, a kolejne miejsca zajmowali Piotr Starzyk z klasy 6A2 (miejsce II) i Piotr Banaszek z klasy 5A4 (miejsce III).

W klasyfikacji chłopców w szkole branżowej i przysposabiającej do pracy najlepszy okazał się Dominik Zapora z klasy 1BS3c, a na kolejnych miejscach uplasowali się Piotr Molenda z klasy 3BS2 (miejsce II) i Kacper Baran z klasy 1BS3k (miejsce III).

Po zakończonym turnieju Dyrekcja Szkoły pogratulowała wszystkim uczestnikom turnieju i wręczyła pamiątkowe medale, dyplomy i nagrody rzeczowe.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w sporcie.

Skip to content